ASTER 2xGU10 INOX
Producent: STRÜHM
Opis produktu
STRÜHM ASTER 2xGU10 INOX – Niezawodna Lampa Elewacyjna Nowoczesne Oświetlenie ZewnętrzneLampa elewacyjna STRÜHM ASTER 2xGU10 INOX to idealne rozwiązanie do oświetlenia zewnętrznych przestrzeni, takich jak fasady budynków, tarasy czy wejścia do domu. Jej matowy chrom i design pasują do nowoczesnej architektury.Wykonana ze stali nierdzewnej i szkła, gwarantuje trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki standardowi IP54 jest pyłoszczelna i chroniona przed rozbryzgami wody. Funkcjonalność i WymiaryOprawa hermetyczna ASTER została zaprojektowana z myślą o użytkownikach ceniących sobie możliwość wyboru źródła światła. Oprawa przystosowana jest do żarówek z trzonkiem GU10 i może być stosowana z energooszczędnymi żarówkami LED do 35 W. Brak wbudowanego włącznika pozwala na łatwą integrację z istniejącym systemem sterowania oświetleniem zewnętrznym.Producent: STRÜHMTyp produktu: Oprawa hermetycznaMateriał: Stal nierdzewna, SzkłoWysokość: 210 mmSzerokość: 76 mmGłębokość: 105 mmStopień ochrony: IP54Zasilanie: 220-240V 50/60HzMoc: 2 x max 35 WKolor: Matowy chromMożliwość wymiany źródła światła: TakRodzaj źródła światła: Dedykowane LEDOdkryj pełnię możliwości i dodaj ten produkt do koszyka już dziś! Włącznik NieRegulacja kierunku NieKlasa IP IP54Stosowanie na zewnątrz TakZasilanie 220-240V 50/60HzRodzaj źródła światła LEDMożliwość wymiany źródła światła TakMoc 2 x max 35 WTyp produktu Oprawa hermetycznaKolor matowy chromWysokość 210 mmSzerokość 76 mmGłębokość 105 mmWaga 0.55 kgMateriał stal nierdzewna, szkło
Kategorie:
MPN: I-03016 | GTIN: 5901477330162