Zwrot do 14 dni | Dostawa do domu | Wysyłka do domu: do 24h

Patch Fiber TechlyPro SC/SC Duplex 50/125 OM3 Multimode 5m

Techly
PROMOCJA
emag.pl
TNIEMY CENY!
6947

Kliknij "Sprawdź »" aby wyświetlić aktualną cenę
i dostępność produktu


Sprawdź »

Specjalnie dla Ciebie promocja, KUP TERAZ! (ilość sztuk ograniczona)
Komputery i oprogramowanie / Serwery / Server accessories

Opis produktu Patch Fiber TechlyPro SC/SC Duplex 50/125 OM3 Multimode 5m

Opis produktu: Kompatybilny z wielomodowymi instalacjami światłowodowymi Wysoka przepustowość na dużych odległościach OM3 50/125: przystosowany do transmisji z prędkością 10 Gigabit na odległość 300 m Idealny do instalacji w sieciach Gigabitowych Rozwiąza Komputery Serwery Server accessories

Polecamy produkty